Hambakliinik aastast 1991

Meie eesmärk on pakkuda ühes kliinikus kõiki hambaraviteenuseid, keskendudes hammaste implantatsioonile. Oleme kujunenud tunnustatud hambakliinikuks ja Eesti juhtivaks suukirurgia ning implantatsiooni keskuseks

Pikaajaline kogemus

Soovime meie patsientidele pakkuda inimesekeskset ja meeldivat hambaravi. Kasutame selleks tänapäevaseid võimalusi ning kogenud ja end pidevalt täiendavat meeskonda.

Oma tegevuses kasutame paljusid hambaravi uuendusi, säilitades tõenduspõhise meditsiini põhimõtted. Meie eeliseks on pikaajaline kogemus ja suur töömaht.

Kvaliteetne implantaadi paigaldus

Implantaate paigaldame alates 1989. aastast. Kasutame Saksa firma Dentsply Friadent implantaate Ankylos ja Xive , mis on ennast tõestanud väga heade pikaajaliste tulemustega.

Implantaatide projekteerimisel ja paigaldamisel kasutame OnDemand3D tarkvara ning Belgia firma Materialise tarkvara Simplant.

Tutvu teenustega

Kogenud personal

Meie meeskonnas töötab 4 eriväljaõppega suu-, näo- ja lõualuukirurgi ning 3 implantaaditöödele spetsialiseerunud proteesiarsti. Lisaks raviarstid, ortodondid, alalõualuuliigese spetsialist ja 2 suuhügienisti.
Ode Hambakliiniku arstid leiavad lahenduse ka kõige keerukamatele hammaste puudumise juhtumile ja suudavad taastada Teie naeratuse.

Tutvu meie personaliga

Hambakliinik Tartu kesklinnas

Asume aadressil Riia 11. Peame oluliseks, et meie patsiendid jõuaksid meieni vähese vaevaga. Sissepääs asub Riia ja Akadeemia tänava nurgal. Autoga on võimalik parkida Akadeemia tänaval, tähistatult 120 minutit tasuta.

Vaata asukohta kaardilt