Hambakliinik aastast 1991

Meie eesmärk on pakkuda ühes kliinikus kõiki hambaraviteenuseid

Meie eesmärk on pakkuda ühes kliinikus kõiki hambaraviteenuseid, keskendudes hammaste implantatsioonile. Oleme kujunenud tunnustatud hambakliinikuks ja Eesti juhtivaks suukirurgia ning implantatsiooni keskuseks.

Pikaajaline kogemus

Soovime oma patsientidele pakkuda inimesekeskset ja meeldivat hambaravi. Kasutame selleks tänapäevaseid võimalusi ning kogenud ja end pidevalt täiendavat meeskonda. Oma tegevuses kasutame paljusid hambaravi uuendusi, säilitades tõenduspõhise meditsiini põhimõtted. Meie eeliseks on pikaajaline kogemus ja suur töömaht.

 

Kvaliteetne implantaadi paigaldus

Kasutame Saksa firma Dentsply Friadent implantaate Ankylos ja Xive, mis on ennast tõestanud väga heade pikaajaliste tulemustega.

Implantaate paigaldame alates 1989. aastast. Kasutame Saksa firma Dentsply Friadent implantaate Ankylos ja Xive , mis on ennast tõestanud väga heade pikaajaliste tulemustega. Implantaatide projekteerimisel ja paigaldamisel kasutame OnDemand3D tarkvara ning Belgia firma Materialise tarkvara Simplant.

 

Tutvu teenusega

dr. Ilmar Roosimaa Hambaarst - Hambaravi | Implantaatproteesid | ProteesimineKogenud personal

Ode Hambakliiniku arstid leiavad lahenduse ka kõige keerukamatele hammaste puudumise juhtumitele ja suudavad taastada Teie naeratuse.

Meie meeskonnas töötab 4 eriväljaõppega suu-, näo- ja lõualuukirurgi ning 3 implantaaditöödele spetsialiseerunud proteesiarsti. Peale selle raviarstid, ortodondid, alalõualuuliigese spetsialist ja 2 suuhügienisti.
Ode Hambakliiniku arstid leiavad lahenduse ka kõige keerukamatele hammaste puudumise juhtumitele ja suudavad taastada Teie naeratuse.

 

Tutvu personaliga

 

Hambakliinik Tartu kesklinnas

Hambakliinik Tartu kesklinnas. Asume aadressidel Riia 11 ja Ülikooli 6a (teine korrus). Mõlema osakonna läheduses asuvad mitmed B-tsooni parkimisalad ning 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Kaubamaja ja Kvartali parkimismajad. Kliinikusse pääseb kergesti ka ühistranspordiga. Peame oluliseks, et patsiendid jõuaksid meieni vähese vaevaga. Riia tn osakonna ees kehtib B-tsoon (kellaga tähistatult tänava poole järgi 90 minutit või 30 minutit tasuta). Ülikooli tn osakonna ees kehtib A-tsoon (kellaga tähistatult 15 minutit tasuta).

© 2024 Ode.ee | kodulehe tegemine vvunk