Uudised

Perioodil 22.08 kuni 26.08 toimub meie kliinikus koolitusnädal, mille raames toimuvad kliinikusiseselt erinevad täiendõppe koolitused »
Soovime kõikidele patsientidele ja koostööpartneritele toredat jaanipäeva ja suve algust! Kliiniku lahtiolekuajad pühade perioodil on järgnevalt: Riia tn osakond: 22.06 »
11.02 toimus Ode meeskonnaga tööpsühholoogi koolituspäev, kus rääkisime nii individuaalsetest kui kollektiivi väärtustest, arutasime hea koostöö aluseid ja võimalike takistusi »
18Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse 2020. aasta õppekava lõpetaja ja kursuse parim Veronika Adelmaa sai rahvusvahelisel üliõpilaste võistlusel „Jules Allemand Trophy auhinnale“ »
Kallid Ode hambakliiniku patsiendid! Soovime läbi viia patsiendi tagasiside küsitlust, et saaksime jätkata kvaliteetse teenuse pakkumisega ja teha vajalike muudatusi, »
Füsioteraapia teenust osutab terapeut Kelly Pärnalaas. Terapeudi vastuvõtul leitakse lahendus mitmesugustele näopiirkonna probleemidele, mis häirivad patsiendi igapäevaelu. Soovitame tulla kontrolli »
Alates 2020. aasta oktoobrist Tartus kahel aadressil: Riia 11 ja Ülikooli 6A Head patsiendid ja koostööpartnerid! Ode hambakliinik laieneb ja »
Rahvusvahelise õdede päeva puhul soovime kõikidele kolleegidele ja õdedele vastupidavust ning täname õdesid nende töö ja panuse eest! Aitäh ja »

© 2022 Ode.ee | veebilehe tegemine vvunk